Ana Sayfa | Hakkımızda

HAKKIMIZDA

2001 yılında, Moor markası altında küçük bütçeli açılış organizasyonları ile faaliyetlerimize başladık. Mevcut yönetici kadromuz, ilk günden bu yana birlikte devam ettiğimiz kurucu ortaklarımızdan oluşmaktadır. Mütevazi bir ofiste, kısıtlı imkanlarla başlayan iş hayatımız, bugün geniş bir teknik ekip ve ekipman, ülke çapında çözüm ortaklarımız, kendimize ait iki ayrı depolama alanımız ve gene kendimize ait ofislerimizde devam etmektedir. Faaliyetlerimiz, Türkiye çapında bilinen markalara ve kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet verdiğimiz bir genişliğe, büyüklüğe ulaşmıştır.

İlk göz ağrımız olan Moor Organizasyonla başlayan ticari yaşantımız Vip Reklam Organizasyon, Biz Turizm ve Simyalı Limited Şirketi olarak devam etmektedir.

HİZMET ANLAYIŞIMIZ

Uzun yıllara dayanan iş hayatımızda tecrübeleri biriktirirken, yatırımlarımızı faaliyet gösterdiğimiz alanları geliştirmek için işimize yönlendirdik. Teknolojide, müşteri ilişkilerinde, iş geliştirme yöntemlerinde yaşanan ilerlemeleri vaktinde fark edip kendimizi yenileyerek ayak uydurma kabiliyetimiz, bizi bugünlere taşıyan, yarınlara da ulaştıracak olan bakış açımızın önemli bir göstergesidir.

Sağladığımız hizmetleri daha da profesyonelleştirmek, müşteri beklentilerini eksiksiz karşılayabilmek için, yeni her işimizi mükemmele açılan bir kapı, yeni bir tecrübe olarak görüyoruz.

+90 216 441 98 91
Copyright © VİP Reklam